NASZ ZESPÓŁ

Dr. Katarzyna Pilewicz, Ph.D, LCPC, CADC

Dr. Katarzyna Pilewicz, Ph.D, LCPC, CADC jest dyrektorem klinicznym placówki, którą założyła w 2014 roku. Jej klinika zdrowia psychicznego to miejsce spokojne, bezpieczne i przyjazne dla wszystkich. Udziela się tu pomocy wszystkim tym, którzy tego potrzebują, bez względu na wiek, płeć i zawód. Od leczenia depresji, nerwic, po uzależnienia, terapię małżeńską, pomoc w stosowaniu skutecznych środków wychowawczych dla dzieci, pomoc rodzinie. A przede wszystkim jest to miejsce zapewniające siłę do budowania pozytywnych zmian w życiu i wspierania w dążeniu do celów. Klinika oferuje psychoterapię indywidualną i grupową dopasowaną do indywidualnych potrzeb dzieci, młodzieży i dorosłych.

Dr. Pilewicz jest psychologiem z powołania, psychologiem z pasją do pomagania, leczenia, odkrywania nowych możliwości, technik i metod służących do poprawy zdrowia psychicznego. Od lat pisze artykuły o tematyce psychologicznej by przybliżyć wiedzę na temat naszego dobrostanu psychicznego i zwalczyć stygmę jaka od lat wiąże się z chorobami psychicznymi. Jej wzorem jest Dr. Antoni Kępiński, humanistyczny psychiatra, który widział w pacjencie całą kompleksowość, łącznie z mocnymi stronami charakteru i wierzył, że można pokonać najgłębsze przeszkody. Od dziecka fascynował ją ludzki umysł i tajemnice leżące u podstawy urazów psychicznych, które wiodą do większości zaburzeń psychicznych jak depresje, nerwice, zaburzenia odżywiania, zaburzenia osobowości czy choroby psychotyczne jak schizofrenia. Po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych rozpoczęła rygorystyczne szkolenia na Uniwersytecie Adlera w Chicago, które ukończyła z tytułem magistra oraz na Uniwersytecie Walden w Minnesocie, gdzie uzyskała doktorat w dziedzinie psychologii pozytywnej.

Ms. Anna Michalczyk, LMFT

Anna jest licencjonowanym terapeutą małżeńskim i rodzinnym w Illinois i stanie New York. Terapeutyczne podejście Anny potwierdza, że ​​zasadniczo jesteśmy istotami społecznymi podatnymi na odczuwanie bólu emocjonalnego w relacjach osobistych i zawodowych. Anna tworzy bezpieczną i poufną przestrzeń, w której klienci mogą lepiej zrozumieć i przekształcić swój ból. W trakcie procesu terapeutycznego klienci uczą się poprawiać komunikację z bliskimi, radzić sobie ze stresem interpersonalnym, rzucać wyzwanie negatywnym myślom o sobie i usuwać urazy emocjonalne.

Anna ukończyła studia licencjackie z psychologii na Columbia University (NYC) i uzyskała tytuł magistra z małżeństwa i terapii rodzinnej w Mercy College, które ukończyła z wyróżnieniem. Szkoliła się w Instytucie Dziecka i Rodziny w Mt. Sinai St. Luke’s Hospital zapewniając psychoterapię indywidualną i grupową dzieciom, młodzieży i rodzinom z doświadczeniem zarówno na oddziałach stacjonarnych, jak i ambulatoryjnych. Anna zapewniła również terapię domową i pomoc w opiece nad dziećmi w całym Bronxie jako funkcjonalny terapeuta rodzin. Obecnie Anna jest dyżurną w Northwestern Hospital i przyjmuje klientów w prywatnej praktyce.

Anna jest aktywnym członkiem American Association of Marriage and Family Therapy oraz the Psi Chi International Honors Society in Psychology. Anna posiada również tytuł magistra ekonomii i prowadziła badania dla nowojorskiego Departamentu Zdrowia i Higieny Psychicznej. Prezentowała badania na konferencji American Family Therapy Academy oraz Academy Health Conference poświęconej poprawie interwencji klinicznych.

Anna prowadzi sesje w placówkach Deerfield i Schaumburg. Można się z nią skontaktować telefonicznie pod numerem (224) 241-2298 lub pocztą elektroniczną na adres

Karolina Kozakiewicz LPC, CADC

Karolina pracuje z młodzieżą, rodzinami i dorosłymi, specjalizuje się w zaburzeniach nastroju, używaniu substancji psychoaktywnych i zaburzeniach lękowych.

Jej doświadczenia obejmują pracę w stacjonarnym szpitalu psychiatrycznym oraz w różnych środowiskach zdrowia psychicznego. Wykorzystuje różnorodne techniki, w tym umiejętności CBT i DBT, podejście oparte na sile i terapię skoncentrowaną na emocjach.

Wierzy, że poradnictwo to współpraca. Chciałaby dołączyć do Ciebie w odkrywczej podróży. Będzie Ci towarzyszyć w poszukiwaniu pokoju, znaczenia i rozwiązań. Pomoże Ci ćwiczyć umiejętności, które najlepiej Ci odpowiadają i znajdzie sposoby na stworzenie najlepszego życia.

Anna Zeglen, LPC

Jestem licencjonowanym doradcą zawodowym (LPC) z szerokim doświadczeniem w zakresie doradztwa osobistego i internetowego. Moją życiową pasją jest pomaganie dzieciom, nastolatkom i młodym dorosłym w odzyskaniu dobrego samopoczucia emocjonalnego i życiu pełnią życia. Moim celem terapeutycznym jest towarzyszenie klientom w ich drodze do samoakceptacji i odnalezienia wewnętrznej równowagi.

Pracuję z osobami i ich rodzinami, specjalizuję się w leczeniu depresji, lęku, zaburzeń osobowości, traumy i problemów rodzinnych. Skupiam się na mocnych stronach klienta i odkrywaniu jego potencjału. Ważne jest dla mnie poznanie unikalnego sposobu komunikowania się klienta oraz tego, jak budowane są relacje z najbliższymi.
Rozumiem znaczenie kompetentnej kulturowo terapii, a także ciągłego piętnowania zdrowia psychicznego. Zależy mi na stworzeniu środowiska, w którym moi klienci mogą czuć się bezpieczni, rozumiani i wspierani, a co ważniejsze – słyszani bez osądzania. Jestem dwujęzyczna – polski / angielski. Z niecierpliwością czekam na kontakt z Tobą i partnerstwo w Twojej podróży do niezależności, zdrowia emocjonalnego i dobrego samopoczucia.

„Nie możemy niczego uczyć ludzi; możemy tylko pomóc im odkryć to w sobie." – Galileo Galilei

Samantha Nusinov-Kolko, MA

Sylwia Zwolinski, MA

Iwona Krasnowska, MA

Lana Sukach, LCPC